Min kitesurfing blogg Min Träningsblogg

Ögongodis för träningen

20 March 2011

Vill så gärna uppdatera min garderob för träningskläder. Tycker jag alltid använder samma träningskläder och det är ju så inspirerande att träna med nya kläder. Så länge jag väntar på att köpa på riktigt kan jag ju alltid drömma vad jag helst skulle ha. Jag gillar allt färgglatt som ser snyggt ut på kroppen. Helst använder jag svarta tights med en färgglad top, men blåa byxor är ju också snyggt!

Snygga träningskläder

Bilderna är tagna från stadium.fi och nike.com


Det här inlägget är postat i Träningsblogg, Träningsinspiration.

Annonser:

Leave a Reply

Välkommen!

Jag är Lina Björkskog, en 88:a som för tillfället är bosatt i Helsingfors tillsammans med min underbara man. Jag är en färsk fysioterapeut och är intresserad av kitesurfing och träning i alla former.

På min blogg kan du hitta inlägg med fokus på träning, hälsa, välbefinnande och adrenalinkickar!

Jag har delat upp min blogg i två delar för att underlätta läsandet - en rosa träningsblogg och en blå kitesurfingblogg.

Häng med på Facebook!

Öka fettförbränningen

Fråga vad som helst om träning!




Fråga:

Ditt namn:

E-post:

2+9=? 

 Jag vill också prenumerera på Linas nyhetsbrev


Jag svarar på frågan i ett inlägg inom kort!

Klicka här för att hitta alla besvarade frågor!

Gamla inlägg

Bloggtoppar

Bloggtopplistan för Finlandssvenska bloggar - Bloggar.fi Blogilista