Nytt utseende på bloggen
Jonathan håller som bäst på nördar och kodar på min blogg, jag tittar ibland upp och säger ja eller nej eller ger förslag på färg. Det blir antagligen ett skilt utseende för kitesurfingen och ett annat utseende på träningsbloggen. Det blir alltså som två olika bloggar, men ändå allt på samma sida. Typ. Jag förstår nog inte riktigt själv hur det kommer att funka, men säkert blir det bra! ;)
Lina, du har en så fantastisk fin blogg.. gillar, gillar! å du e så vacker på alla bilder:) ha en riktit skön sommar!!! KRAM!
Oj tack Senja! Vad roligt att du gillar! :) Tack, önskar er en riktigt skön sommar också, skulle va roligt att träffas nångång snart! Om ni e på väg till hesa nån gång måst vi absolut råkas! kram :)